Тічка і в'язка сук маленьких порід

Україна, Київська область, Київ вул. Новомостицька, 2 Поштовий індекс 02000

Дата публікації: 25/08/2023 01:02 | Перевидано: 23/02/2024 02:02

Price: Договірна

Реклама

Опис

У нормі тічка триває 3 тижні, і з 9-го по 13-й день племінна сука може бути заплідненою. Найкращим днем ​​для в'язання вважається 12-й день, але це не обов'язкове правило. Можуть бути відхилення тривалості течки, отже, і дні овуляції (вихід зрілих яйцеклітин) це час, коли сука може бути запліднена. Тому рекомендується дуже ретельно стежити за племінною сукою під час усієї тічки та записувати дати її початку та кінця.

Записуйте дані про всі тічки, починаючи з першої. Навіть ті, у які ви не збираєтесь в'язати свого собаку. Записуйте дати та характер виділень, результати мазків на овуляцію та аналізів на гормони, якщо вони проводились.

Найбільш точним і доступним способом встановити дні оптимальної в'язки - є мазок на овуляцію не пізніше 5-го дня після початку течки (або видимих ​​кров'янистих виділень з вульви). Особливо актуальним є таке дослідження, якщо Вам необхідно їхати до «нареченого» в інше місто, а тічка у Вашої «нареченої» прихована.

Сука готова до в'язання, коли виділення стають світлими (бурими не червоні), а вульва (петля) розм'якшується і в цей період сучки схильні до втеч з-під Вашого нагляду!

Період готовності - петля у суки м'яка і не напружена, виділення майже безбарвні, при погладжуванні по спині собака відводить хвіст убік і охоче підпускає собаки. Невдалі в'язки, коли сука залишається порожньою або приносить мало цуценят, можуть бути у разі порушення термінів случки.

Зазвичай суку належить привозити до собаки. Перед в'язкою треба прогнати глистів і, якщо потрібно, зробити профілактичні щеплення (не раніше ніж за 1 місяць до в'язання). Сука, привезена на в'язку, має бути абсолютно здоровою. Годувати суку і собаки не пізніше, ніж за 4 години до в'язання невеликим обсягом висококалорійним легкозасвоюваним кормом. Перед случкою собаки мають бути вигуляні.

Деякі недосвідчені власники думають, що для в'язання дрібних собак необхідно залишити суку з кобелем. У незнайомій обстановці сука може огризатися і спокусити собаки, і недосвідчений собака відмовиться від в'язки. Насправді це складний процес, що вимагає участі та втручання власників або досвідченого інструктора з в'язання.

Власник суки має право наполягати на контрольній в'язці (через 1-2 дні не раніше ніж через 12 годин).

Після в'язання суку необхідно ізолювати остаточно тічки, щоб уникнути небажаних в'язок коїться з іншими кобелями, т.к. сука здатна спарюватись до кінця тічки.

Після небажаної в'язки багато власників поспішають штучно перервати вагітність, але потрібно знати, що жоден спосіб не дасть 100% гарантії (крім хірургічного) і несуть масу ускладнень. Переривання вагітності проводять лише тоді, коли це необхідно для здоров'я та життя суки, лише після консультації з досвідченим ветеринарним лікарем.

Ретельно слідкуйте за здоров'ям свого собаки, не нехтуйте допомогою досвідчених ветеринарних лікарів, якщо у Вас виникли якісь сумніви під час підготовки до в'язки, вагітності, пологів та лактації.

Лікар ветеринарної клініки «Умка»
Голодович Тетяна Анатоліївна

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх вихованців
ви можете звернутися до нашої клініки за адресою:
вул. Новомостицька, 2, тел: 067-100-34-75 з 9.00 до 21.00
просп. Мінський, 10, тел: 098-598-57-28 з 9.00 до 21.00
з 14.00 до 15.00 санітарна година
Ветеринарна клініка «УМКА»


ID: 25329 57

Контактна інформація

✱ Уникайте шахрайства, розраховуйтесь приватно із рук у руки.

  Повідомлення продавцю WhatsApp чат Відвідайте сайт користувача Додайте коментар Роздрукувати Попереднє Наступне

Будь ласка поділіться з друзями:
Голосів
Результат 0 голосів

Реклама

Контакт:

  Повідомлення продавцю Відвідайте сайт користувача

QR CODE

umka-vet

Користувач не зареєстрований

Оголошення на карті